Чим відрізняються бамбукові рушники від бавовняних

💗❤ Якщо порівнювати властивості натуральної бавовни і 100% бамбукового волокна, то можна відзначити, що бавовна вбирає вологу в три рази менше, ніж бамбук. Якщо говорити про те, яка кількість вологи може вбирати бавовняне і бамбукове рушник, то останнім вбирає в 1,6 – 1,7 разів більше.

💗👍 Більш того, бамбукове полотно відрізняється незвичайною міцністю.

👍💗 Цікаво, що завдяки природним антибактеріальним властивостям у рушників з бамбука завжди гарний запах.

💗👍 Відомо, що на поверхні сто відсоткового бамбукового волокна за 24 години вмирає близько 75% бактерій, без будь-якої обробки. Це дивна властивість пояснюється тим, що в бамбук входить речовина, відоме в наукових колах, як bamboo kun або «бамбуковий нефрит».

💗👍 По суті, це полотно – екологічно чистий продукт, так як виготовляється з бамбука, який росте в природних умовах. Для отримання волокна до рослини застосовується тільки парова обробка, яка не приносить ніякої шкоди навколишньому середовищу.

💗👍 Для прання рушників, досить температури 30 градусів. При цьому будь-які забруднення легко відпираються традиційними порошками або навіть милом. Ці рушники можна прати в машині автомат, і після цього вони не втрачають своєї м’якості.

💗👍 Завдяки тому, що рушники з бамбука не дають алергію їх рекомендують для того, щоб використовувати для дітей, особливо для дітей грудного віку. Також гідно оцінюють переваги бамбукових рушників люди з проблемною шкірою, а також люди, які страждають різними алергічними або астматичними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *