Чи вартує платити більше💰: Сатин проти Бязі ⚠?

☝Для того, щоб вибрати тканину, яка підійде саме вам потрібно визначитися з критеріями вибору. Зазвичай керуються такими показниками👆:

⚡Ціна. Сатин відрізняється більш високою ціною. Серед популярних тканин з бавовни вона найдорожча. Іноді навіть штучний шовк коштує дешевше. Але тканина вартує цих грошей🏆.
Сатин асоціюється з багатством, фешенебельних і розкішшю. Тому, якщо потрібно тканину преміум-класу, то сатин – то що треба. Але якщо невисока ціна 💰 – найважливіший критерій вибору, то бязь перемагає.

⚡Тактильні відчуття. Сатин явний переможець 🏆. Його м’яка шовковиста поверхня дуже приємна на дотик. Сатин тонший за бязь, нагадує за структурою шовк. Крім того, він набагато м’якший. Основа бязі- товсті нитки. Вони роблять полотно більш жорстким.

⚡Зносостійкість. Обидві тканини довговічні і добре піддаються пранню. Але якщо порівнювати цифри, то сатин знову виходить на перше місце🏆. Він в два рази випереджає бязь за кількістю прань без втрати якості. Але він зроблений з більш тонких ниток, тому більше страждає від розривів. Переплетення бязі робить його менш уразливим. Густе сплетіння ниток забезпечує захист від розривів. Але через це бязь більш жорстка.

Якщо перед вами постає питання вибору 🎁, і ви не обмежені в грушах, то краще зупинити свій вибір на сатині🏆🏆🏆.

У разі якщо ціна сатину вас не радує, зверніть увагу на бязь 🎀. Бязь виглядає не так вишукано, але заслуговує вашої уваги не менше.

 

💗💕💓💗💕💜 Lux Home 💜💕💗💕💓💗

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *